Żeby znaleźć dzieciom dobrą ciocie, trzeba się nie lada natrudzić :) Każda z opiekunek jest poddawana przez maluchy wyjątkowo wnikliwej obserwacji oraz testowana na wiele sposobów.

Następnie wspólnie podejmujemy tą trudną decyzję :)

Parę lat temu dzieci wybrały sobie Swoje Ciocie i za żadne skarby nie chcą się z nimi rozstać.

Dlatego też tak ważne dla nas jest aby kadra w naszej placówce była stała, spełniała stawiane im wymogi oraz cały czas doskonaliła swoje umiejętności oraz nabywała nowa wiedzę niezbędną do pracy z dziećmi.

Każdy z pracowników Akademii posiada kwalifikacje niezbędne do pracy w placówce żłobkowej, poświadczone dyplomem ukończenia studiów bądź udokumentowany 2 letni okres w pracy z dziećmi do lat 3.

Opiekunki ukończyły kurs pierwszej pomocy, z zakresu pomocy dzieciom i niemowlętom.

We współpracy w WCIES (Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń) zapewniamy pracownikom szkolenia z zakresu zajęć wspomagających rozwój psychoruchowy dziecka, zajęć terapeutycznych oraz ogólnorozwojowych.

logo wcies

 

Ciocia Kinga – EMD Bemowo

Nazywam się Kinga. Jestem mamą od 23 lat a szczęśliwą babcią od roku😀 W naszym żłobku Ele Mele Dutki, sprawuję funkcję opiekunki żłobkowej. Swoje kompetencje zdobywałam pracując w niepublicznych żłobkach, klubach malucha i przedszkolach, gdzie prowadziłam grupy od 1 do 3 lat 😀 Posiadam wspaniałe referencje, które zbieram do dziś. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, satysfakcji i spełnienia zawodowego. Moja praca nigdy nie jest nudna i monotonna. Wszystko dzięki niekończącej się pozytywnej energii naszych małych Dutków 🤗

Ciocia Kinga – EMD Bemowo

Nazywam się Kinga. Jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika specjalna. Swoje doświadczenie zdobywałam opiekując się znacznie młodszym rodzeństwem, a następnie jako opiekunka żłobkowa. Praca z maluszkami, choć wymagająca, daje mi poczucie spełnienia, a uśmiech każdego z nich raduje moje serce. Prywatnie jestem osobą bardzo kreatywną, uwielbiam wszelkie formy aktywności plastycznej, czym staram się również zainteresować najmłodszych.

Ciocia Karolina – EMD Praga

Nazywam się Karolina. Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej na kierunku Wczesne Wspomaganie Rozwoju dziecka. Swoją pracę z dziećmi zaczęłam rok po ukończeniu szkoły średniej, w przedszkolu integracyjnym, gdzie pracowałam 4 lata. Przez ten czas zajmowałam się dziećmi od 1,5 do 6 lat jak i również dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Miałam przyjemność także pracować na stanowisku „terapeuty cienia” i wspierać w rozwoju dwóch autystycznych chłopców. Doświadczenie nauczyło mnie, że każde dziecko od momentu swoich narodzin posiada swoją osobowość, dlatego do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, tak by z jego twarzy nie schodził uśmiech. Jest to w naszej pracy najważniejsze.

Ciocia Ewelina – EMD Bemowo

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.Swoją przygodę z dzieciaczkami rozpoczęłam zaraz po studiach podejmując się pracy jako prywatna opiekunka. W miedzy czasie odbyłam praktyki w żłobku.

Zainteresowanie etapami rozwoju Maluszków zmieniło moje życie. Po odbytym kursie na opiekunkę dziecięcą z zapałem poszukiwałam wymarzonej pracy.

Prywatnie jestem osobą aktywna, uwielbiam sport a szczególnie jazdę na rolkach. Mam wiele zainteresowań, od muzycznych po plastyczne,pozwala mi to patrzeć na świat otwarcie.

Jestem osobą tolerancyjną i szczerą.

Ciocia Zofia – EMD Bemowo

W 2008 roku ukończyłam studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im.Marii Grzegorzewskiej na kierunku Pedagogika specjalna.

Moim marzeniem było otworzyć swój własny żłobek i jak widać, marzenia się spełniają :) Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam poprzez liczne praktyki podczas studiów oraz pracę w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci im.Dziadka Lisieckiego.

Sama jestem mamą, dlatego troski i obawy rodziców są mi znane.

 

Ciocia Ania – EMD Bemowo

Swoją przygodę z maluchami rozpoczęłam w marcu 2009roku. Przez te kilka lat zdążyłam przejść przez wszystkie etapy życia małego człowieka, począwszy od narodzin przez pierwsze kroki, bunt dwulatka, podróż przedszkolaka aż do udania się do szkoły.
Miałam też styczności z dziećmi szczególnej opieki m.in. autyzm i porażenie mózgowe.

Opieka nad maluchami daje mi wiele radości i satysfakcji. Uczy cierpliwości i trochę innego spojrzenia na świat :)

Najbardziej lubię robić z dziećmi wszelkie prace plastyczne, zabawy sensoryczne, śpiewać, czytać książeczki, prowadzić zajęcia rytmiczne a przede wszystkim spędzać czas kreatywnie.

Z Dutkami jestem związana od samego początku istnienia firmy – 2012r. I traktuję to miejsce jak swój drugi dom. Dążę do tego aby każde dziecko czuło się tu jak u siebie.

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

Partnerzy

Zawsze najnowsze informacje z życia Akademii Malucha "Ele Mele Dutki" na Facebook